top of page

1. Izpētiet vai esam Jums "īstie"


Mēbeļu ražotāju ir daudz, nekautrējieties izpētīt kādēļ izvēlēties tieši Milliard!

Kā mums liekas?

- Pilns serviss. Nodrošinām visu procesu un darbu veikšanu, ieskaitot tehnikas, santehnikas iegādi, pieslēgšanu, projektu, piegādi uzstādīšanu. Jums nebūs nepieciešams meklēt meistaru kādu atsevišķu darbu veikšanai.

Turklāt ja palūgsiet, piekārsim Jums arī gleznu, lampu vai pieskrūvēsim aizkaru stangu.

- Skaidrs piedāvājums. Detalizēts mēbeļu projekts pirms ražošanas un fantastiski detalizēts cenu piedāvājums, kur katrs materiāls un komponents ir uzskaitīts atsevišķi, tātad zināsiet par kas veido cenu un par ko maksājiet.

- Gaume un izpratne par dizainu! Saka ka vai nu tā esot vai neesot, slikta gaume jau nav.

- Konstruktīva komunikācija - būsiet pārsteigti cik viegli ir komunicēt ar profesionāļiem savā jomā!

- Precīzi termiņi. Nesolīsim to ko nevaram paveikt - pateicoties stingrai ražošanas vadībai, redzam savu noslodzi un plānojam darbus tālu nākotnē.

- Garantija. Tā ir atbildība par paveikto. Nereti saviem sadarbības partneriem veicam remontdarbus arī ilgi pēc garantijas beigām. Ja kļūdāmies, atbildam par to. Ne velti darbojamies šajā nozarē jau vairāk kā 10 gadus.

milliard_mebeles_tv_plaukti_kumodes_deko
milliard_mebeles_razosana_nestandarts_30

2. Sazinieties ar mums!

 

 

Rakstiet vai zvaniet un izstāstiet savas vēlmes, un plānotos darbus, lai varam atrast izdevīgāko tālāko rīcības plānu.

Dažreiz darbi jāsāk no objekta apskates un uzmērīšanas, savukārt citkārt klientam pašam ir savs redzējums un plāns un mums pietiek informācijas, lai aprēķinātu orientējošās izmaksas plānotajiem darbiem jau pirms tikšanās.

Tādējādi varam ietaupīt viens otra laiku un tikšanās jau būs daudz konstruktīvāka.

Viss sākas ar sarunu.

3. Izvēlieties sadarbības formu

 

Bezmaksas cenu piedāvājums.

Šo veidu varat izvēlēties, ja Jums jau ir izstrādāts projekts, vai arī varat mums nodrošināt pietiekamu informāciju cenu piedāvājuma sagatavošanai. 

Tas nozīmē - telpas foto, telpas izmēri, mēbeļu izmēri, skice (arī ar roku zīmēta der lieliski, galvenais lai uztveram ideju).

Maksas uzmērīšana un projekta izstrāde.

Sazinieties ar mums, lai vienotos par abpusēji ērtu tikšanās laiku un norādiet objekta adresi.

Pirmajai tikšanās reizei ieplānojiet vismaz 1,5 -2 stundas, ja plānota arī telpas uzmērīšana un materiālu paraugu apskate.

CENA 50-100eur bez pvn.

Cena norādīta par vienu mēbeļu grupu, tā ir informatīva un par konkrētu summu varam paziņot pēc pirmās sarunas vai tikšanās, kad redzam mēbeļu apjomu.

Tikšanās laikā ieteiksim labākos risinājumus plānojumam, parādīsim materiālu paraugus, izrunāsim nianses plānotajām mēbelēm un veicamajiem darbiem.

Mēs savu darbu veicam rūpīgi, iedziļinoties telpā, Jūsu vajadzībās un iespējās, tādējādi patērējam daudz laika piedāvājuma un projekta izveidē, kas arī veido šo cenu.

Ja mēbeles pēc šī piedāvājuma un projekta izveides pasūtat pie mums, cena par projektu un uzmērīšanu tiks iekļauta piedāvājumā. Ja izvēlēsieties tās pasūtīt citur, sastādīsim Jums rēķinu par uzmērīšanu un projekta izstrādi pēc iepriekš atrunātās summas.

milliard_mebeles_skices_vizualizacijas_3
Signature

4. Slēdzam sadarbības līgumu

Līguma sagatavošanai par mēbeļu izgatavošanu mums būs nepieciešami Jūsu dati - Vārds, Uzvārds, Personas kods un piegādes, uzstādīsānas adrese.

Līgumā tiks norādīts darbu sākšanas datums un paredzamais ilgums un uzstādīšanas datums.

Līgumā tiks norādītas summas un uzskaitīti cenu piedāvājumu numuri vai veicamie darbi.

5. Maksājumu veikšanas kārtība

 

 

Piedāvājam 2 veidu apmaksas kārtību:

1. Apmaksa 2 daļās.

Avansa maksājums pirms darbu uzsākšanas 70% no kopsummas un atlikums 30% pēc darbu nodošanas.

2. Apmaksa 3 daļās.

Avansa maksājums pirms darbu uzsākšanas 50%, otrs avansa maksājums 30% veicams vismaz 5 darba dienas pirms plānotās piegādes un atlikums 20% pēc darbu nodošanas.

Protams centīsimies pielāgoties, ja Jums ir savs piedāvājums apmaksas kārtībai.

Credit Card
bottom of page