top of page

Piedāvājums


   - Plašs virtuvju dizaina piedāvājums, no klasiskiem un romantiskiem lauku dizaina risinājumiem līdz modernam minimālismam un funkcionālajam dizainam.


   - Precīza aptauja uzsākot projektu jūsu vēlmju un vajadzību definēšanai – tas mums palīdzēs sagatavot Jums pašu precīzāko izpildījumu Jūsu pasūtījumam, kā arī ļaus ieteikt labāko aprīkojumu, materiālus un tehniskos risinājumus. 


   - Individuālus risinājums projekta izstrādē, kas nav balstīts uz standarta skapīšu un darba virsmu izmēru parametriem, bet gan pielāgots Jūsu telpai, kas nozīmē daudz optimālāku telpas izmantojumu.


   -Nodrošinām pilnu izgatavošanas ciklu sākot no konsultācijas, 3d projekta izstrādes, iekārtas izgatavošanas, uzstādīšanas un virtuves tehnikas, santehnikas un apgaismojuma pievienošanas līdz pat virtuves sadzīves tehnikas piedāvājumam un sagādei.


   -Piedāvāsim plašāko virtuves fasādes materiālu izvēli, sākot no laminēta KSP un beidzot ar finierētām, masīvkoka, saplākšņa, krāsotām pulētām MDF fasādēm, kā arī jauno NANO tehnoloģiju materiāliem. 


   -Plaša virtuves darba virsmu izvēle
Laminētas KSP virsmas, dabīgā masīvkoka, mākslīgā un dabīgā akmens virtuves darba virsmas kā arī nano pārklājumu virsmas kas iegūst aizvien lielāku popularitāti skandināvu un minimālisma stila projektos.


   -Augstākās kvalitātes furnitūras mehānismi no Blum, Kessebohmer, Franke, Häfele, Hettich un Grass. Apgaismojums virtuvei no Häfele LOOX LED kolekcijas – nodrošinās ilgu un nemainīgu darbību, kā arī ļaus savienot kopējā ķēdē visu Jūsu telpas apgaismojumu un vadīt no vienas tālvadības pults vai aprīkot katru gaismas avotu ar atsevišķu, maināma spilgtuma sensora slēdzi vai kustību sensoru.


   - Esam droši ka piedāvājam precīzākos cenu piedāvājumus tirgū. Šādi esam droši, ka saņemsiet tieši to, ko izvēlējāties, kā arī varam pielāgot mēbeles izmaksas jo precīzi redzam kādi elementi veido cenu, kas nozīmē, ka varam meklēt citus risinājumus ja izmaksas ir jāoptimizē.  
 

milliard_virtuves_mebeles_180.jpg
milliard_virtuves_mebeles_394.jpg
milliard_mebeles_tv_plaukti_kumodes_deko
bottom of page