top of page

Guļamistaba


Guļamistabas mēbeles ir nozīmīgs elements mājokļa kopējā plānojumā un nereti vienīgā mājas saimnieku apģērbu glabāšanas telpa.

Noteicošā mēbele šeit protams būs gulta, bet ne mazāk svarīgi guļamistabai ir mantu, apģērbu uzglabāšana, kas kļūst vēl aktuālāka tieši nelielās guļamistabās. 

Pie neliela izmēra guļamistabām mēs iesakām apbūvēt gultu ar ietilpīgu skapi, vai kādu no telpas sienām pārveidot par pilna sienas izmēra skapi. Pilnas plaknes apbūve.

Apbūvējot visu sienu rodas savāda ilūzija, jo faktiski,  esam padarījuši telpu mazāku, bet sajūtu ziņā ieejot telpā liksies ka vietas nav kļuvis mazāk kā pirms mēbeles ievietošanas. 

Pilnas plaknes mēbeles optiski mazāk aizpilda telpu kā liels brīvstāvošs skapis vai masīva kumode, turklāt tas ir maksimāli ietilpīgas, kas ļoti svarīgi pie mūsdienu tendences - projektēt  guļamistabas mazas, lai iegūtu plašākas dzīvojamās istabas un virtuves zonas.

Atsūtiet mums savu ideju, meklējiet to kas patīk un mēs to pielāgosim Jūsu mājoklim vai arī radīsim ko pavisam jaunu un individuālu.

milliard_gulamistabas_2_-4.jpg
milliard_mebeles_gulamistaba_24.jpg
milliard_gulamistabas_2_-14.jpg
milliard_mebeles_tv_plaukti_kumodes_deko
milliard_mebeles_tv_plaukti_kumodes_deko

Kumodes

 

 

Kumodes ir papildus elements Jūsu telpai, ja ar pamata mēbelēm kā skapis vai garderobe nevarat iegūt vēlamo ietilpību mantu uzglabāšanai. 

Kumode protams var būt arī kā telpas galvenais dizaina elements, bet tas jau gan atkarīgs no kopējā telpas plānojumu un stila.

Kumodes galvenā mājvieta ir guļamistaba, kur to nereti savieno ar kosmētikas galdu, datorgaldu, vai TV sienu.

 

milliard_mebeles_tv_plaukti_kumodes_deko

Skapji guļamistabai

 

Guļamistabas skapji būtiski neatšķiras no citu mājokļa telpu skapjiem, tomēr ir nianses - te mazāk glabājam virsdrēbes un vairāk zonējam skapi pēc to lietotāja un lietotāja ieradumiem.

Piemēram - nereti, kungiem guļamistabas skapī nepieciešams mazāk platības nekā kundzēm, turklāt vairāk tīk apģērbu glabāt plauktos un atvilktnes nevis uz drēbju pakaramajiem kā to dara mūsu daiļais dzimums.

Nianses, bet svarīgas nianses, lai liktu Jums justies ērti uzglabājot savu apģērbu, turklāt tas būtiski neietekmē mēbeles cenu - svarīgi ir kompetence mēbeļu projektēšanā un vēlmju izzināšanā.

Materiālu ziņā robežu nav, bet svarīgi radīt kopēju harmoniju ar pārējām guļamistabas esošajām mēbelēm.

Guļamistabai vairāk ieteiksim skapjus ar veramām durvīm, kas būs klusāki un ērtāk lietojami kā bīdāmo durvju skapji, turklāt radīs Jums iespēju skapju durvju iekšpusē izvietot spoguli - spogulis būs redzams tikai atverot durvis, kas mūsu klientiem bieži vien ir ļoti svarīgi.

milliard_mebeles_skapis_garderobe_5_-12.jpg
IMG_4391.jpg
milliard_gulamistabas_2_-09.jpg
milliard_gulamistabas_2_-12.jpg
milliard_mebeles_skapis_garderobe_5_-49.jpg
milliard_mebeles_gulamistaba_11.jpg

Gultas

 

Gultas svarīgākais elements protams ir matracis. Gultas rāmis, dizains un materiāls šajā gadījumā ir tikai ietvars gluži kā fotogrāfijai rāmī.

Neslēpsim, ka individuāli veidota gulta visticamāk būs dārgāka kā veikalā nopērkams produkts, kas ražots masveidā, taču individuālai pieejai vienmēr būs priekšrocības.

Pielāgosim gultas augstumu, ieteiksim maksimāli ietilpīgu un ērti pieejamu glabātuvi zem gultas, kā arī aprīkosim gultu ar tādiem mūsdienu jaunajiem standartiem, kā ērti vadāms apgaismojums un bezvadu uzlādes stacijas Jūsu viedierīcēm.

milliard_gulamistabas_2_-3.jpg
bottom of page