top of page

Sīkdatņu politika

SĪKDATŅU POLITIKA

Mūsu sīkdatnes nevar identificēt Jūs personīgi. Sīkdatnes uzkrāj tādu informāciju kā IP adrese, izmantotās ierīces veids, izmantotā pārlūkprogramma, aktivitāte interneta vietnēs un apmeklētās tīmekļa vietnes.

 

1.SĪKDATUŅU VEIDI UN IZMANTOŠANA

Mūsu interneta vietnēs tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes dažādiem mērķiem:

  • Nepieciešamās sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu mūsu interneta vietņu darbību, tai skaitā, lai ļautu Jums izmantot mūsu pakalpojumus un pieslēgties savam kontam. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz mūsu leģitīmo interesi nodrošināt interneta vietņu darbību un sniegt Jums pakalpojumus. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas līdz Jūs aizverat savu pārlūkprogrammu, t.i., līdz sesijas beigām.

  • Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj mums atpazīt un saskaitīt interneta vietņu apmeklētāju skaitu, un redzēt kā šie apmeklētāji pārvietojas interneta vietnē. Šo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir mūsu leģitīmā interese uzlabot interneta vietnes darbību, piemēram, nodrošinot meklēšanas opciju. Analītiskās/veiktspējas sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā pastāvīgi.

  • Funkcionālās sīkdatnes: Sīkdatnes ļauj interneta vietnei atcerēties Jūsu izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, kas ļauj ērtāk lietot vietni, piemēram, kad vēlaties palikt pierakstījies interneta vietnē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz mūsu leģitīmo interesi nodrošināt, uzlabot un padarīt ērtu interneta vietnes lietošanu. Funkcionālās sīkdatnes tiek glabātas Jūsu iekārtā pastāvīgi.

  • Mērķa/reklāmas sīkdatnes: Sīkdatnes tiek izmantotas, lai piefiksētu Jūsu veikto interneta vietnes apmeklējumu, Jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes un saites, ko esat izmantojis, ar mērķi piedāvāt un attēlot Jūsu interesēm atbilstošus mūsu vai mūsu sadarbības partneru produktus vai pakalpojumus. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas balstoties uz Jūsu piekrišanu. Apmeklējot interneta vietni un izmantojot mūsu sniegtos pakalpojumus Jūs piekrītat, ka tiek izmantotas mērķa/reklāmas sīkdatnes.

  • Mērķa/reklāmas sīkdatnes tiek glabātas līdz Jūs savā pārlūkprogrammā dzēsīsiet sīkdatnes.

  • Sīkdatnes apstrādājam un saņemam mēs un mūsu sadarbības partneri, kuri nodrošina interneta vietņu darbību, apkopo un analizē Jūsu darbību interneta vietnē.

 

SīkdatneNepieciešamība

mage-cache-sessidŠo sīkdatni izmanto kontekstā ar slodzes līdzsvarošanu; tā optimizē atbildes līmeni starp apmeklētāju un vietni, sadalot satiksmes slodzi uz vairākām tīkla saitēm vai diskdziņiem.

mage-cache-storage

mage-cache-storage-sect on-invalidation

PHPSESSIDSaglabā lietotāja sesijas stāvokli lapas pieprasījumos.

_gaReģistrē unikālu ID, ko izmanto statistikas datu ģenerēšanai par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni.

_gatGoogle Analytics izmantota sīkdatne pieprasījumu daudzuma datu plūsmas ierobežošanai

_gidReģistrē unikālu ID, ko izmanto statistikas datu ģenerēšanai par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni

collectIzmanto, lai Google Analytics nosūtītu datus par apmeklētāja iekārtu un uzvedību. Izseko apmeklētāju dažādās ierīcēs un mārketinga kanālos.

form_keyDrošības līdzeklis, kas pievieno izlases simbolu virkni visiem veidlapu iesniegumiem, lai aizsargātu datus no vairāku vietņu pieprasījuma viltošanas (CSRF).

mage-cache-storageVietējā apmeklētāju specifiska satura krātuve, kas nodrošina e-komercijas funkcijas.

mage-cache-storage-section-invalidationUzspiež vietēju glabāšanu noteikta satura sadaļām, kas būtu jāpadara par nederīgām.

mage-cache-timeoutŠī sīkfaila vērtība aktivizē vietējās kešatmiņas tīrīšanu. Kad sīkfailu noņem servera lietojumprogramma, administrators iztīra vietējo krātuvi un nosaka sīkfaila vērtību kā “true”.

mage-messagesIzseko lietotājam attēlotos kļūdas ziņojumus un citus paziņojumus, piemēram, sīkfailu piekrišanas ziņojumu un dažādus kļūdu ziņojumus. Pēc attēlošanas pircējam ziņojums no sīkdatnes tiek izdzēsts.

mage-translation-storage; mage-translation-file-versionSaglabā attēloto saturu, ja pircējs to pieprasa.

product_data_storageSaglabā konfigurāciju produkta datiem, kas saistīti ar nesen skatītajiem/salīdzinātajiem produktiem.

recently_compared_productSaglabā nesen salīdzināto produktu ID.

recently_compared_product_previousĒrtākai navigācijai saglabā iepriekš salīdzināto produktu ID.

recently_viewed_productĒrtākai navigācijai saglabā nesen skatīto produktu ID.

recently_viewed_product_previousĒrtākai navigācijai saglabā iepriekš salīdzināto produktu ID.

section_data_idsSaglabā klientam specifisku informāciju, kas saistīta ar pircēja uzsāktajām darbībām, piemēram, displeja vēlmju sarakstu, informāciju par izrakstīšanos u.c.

store; store_enIzseko konkrētu pircēja izvēlētu veikala skatījumu/lokalizāciju.

 

2.KĀ IEROBEŽOT UN DZĒST SĪKDATNES

Ja Jūs vēlaties ierobežot, bloķēt vai izdzēst sīkdatnes, tad šāda iespēja ir nodrošināta, mainot Jūsu lietotās pārlūkprogramma iestatījumus. Jūs nevarat atteikties no nepieciešamo un funkcionālo sīkdatņu izmantošanas, jo bez tām nav iespējams nodrošināt interneta vietnes funkcionēšanu. Arī no analītisko sīkdatņu izmantošanas Jūs nevarat atteikties, jo tās ir nepieciešamas, lai mēs uzlabotu interneta vietnes darbību.

Mēs izmantojam Google Analytics pakalpojumus. Jūs varat atteikties no to izmantošanas, lejupielādējot un instalējot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on. Lai iegūtu vispārīgu papildinformāciju par sīkdatnēm un uzzinātu, kā tos pārvaldīt, lūdzam iepazīties ar informāciju www.aboutcookies.org.

 

3.POLITIKAS IZMAIŅAS

Mēs paturam tiesības pārskatīt un veikt izmaiņas šajā Politikā. Informācija par veiktajām izmaiņām tiks norādīta mūsu mājas lapā www.milliardfurniture.com, un interneta vietnē www.milliardfurniture.com, kur būs pieejama arī aktuālā Politikas versija.

Ja uzskatāt, ka veids, kā mēs strādājam ar Jūsu personas datiem, ir neatbilstošs, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Jūsu nacionālajai datu aizsardzības iestādei ES/EEZ. Latvijā tā ir Datu valsts inspekcija. Datu valsts inspekcijas kontaktinformācija pieejama šeit: http://www.dvi.gov.lv/lv/.

 

bottom of page